Položky aukce autora: Martin Benka 1888 - 1971

podpis a věnování na titulní straně, vyd. Výtvarné Nakladatelství Tvar, Bratislava, první vydání, 1952, pův. pevná vazba, obálka chybí, 135s., dobrý stav

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

6x lept v přílohách J. Konůpek, úprava J. Žlebek, tisk Fr. Obzina, 2. sv. knihovny 200, 14. sv. ed. Knihy Země, vydal Arno Sáńka, Brno 1924, pův. brož, 64s., úřední výtisk, ex.: 169/200, vybledlý hřbet, dobrý stav

22 kolorovaných mědirytin, torzo knihy, pouze mapy (některé složeny), vyd. kolem r. 1830, kožený hřbet se zlacenou ražbou,

sign. lept a komb. technika J. Slovák, obálka L. Jarcovják, text: P. Kolmačka, P. Borkovec, M. S. Stöhr, P. Petr, prosinec 1992, volné listy s reliéfní ražbou v pův. obálce, dobrý stav

2003, Středočeská energetická a.s./Skupina ČEZ

Stav: velmi dobrý, desky ošoupané

2003, Větrné mlýny

Stav: dobrý - vazba ošoupaná, místy ušpiněná a vybledlá

2002, Dům umění