Položky aukce autora: Petr Bezruč 1867 - 1958

400,- aukce

3x sign. linoryt J. Tišnovský, podpis P. Bezruč, vyd. J. Tišnovský jako soukromý tisk, Brno, 1935, ex.: 46/70, složky volně vložené do obálky, 19s., velmi dobrý stav

mezzotinta

8,8 x 9

Stav: dobrý

sign. PD Jan Černoš, autorský tisk

litografie

10 x 13,7

Stav: dobrý

sign. PD Kadrnožka, č. 143/200

24 x 42

dobový strojopis, nedatováno, clpl. vazba, 353s., dobrý stav

strojopis, Edice Expedice, sv. 251, r. 1987, rok přepisu 1988, clpl. pevná vazba, 163s., velmi dobrý stav

1x sign. vernis mou ve frontispisu L. Raškovová, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 2016, ex. 146/160, pův. brož v obálce, 32s., výborný stav

2012, Ing. Antonín Červený - Agape

1941, Karel Voleský

Stav: dobrý, vazba opotřebená, listy nerozřezané

K. Prombergr

Stav: nepříliš dobrý - vazba značně odřená a špinavá - kompletně rozlepená a rozjetá vazba - potrhaná předsádka