Položky aukce autora: Vladimír Boudník 1924 - 1968

vzpomínková publikace k výročí nedožitých 50. narozenin V. Boudníka, ve frotispisu reprodukce grafického listu, sest. J. Hampl, V. Merhaut a L. Michálek, Praha, 1974, 200 výtisků (tento nečíslovaný), brož, velmi dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

podpis s věnováním autora, vyd. J.E. Novák, Praha, 1930, první svazek edice Lomikel, pův. brož, 46s., obálka lehce zašpiněná, jinak dobrý stav

suchá jehla, iniciála a úprava K. Svolinský, vyd. Jaroslav Plicka, Praha, 1948, ex.: 18/90, podpisy autorů v tiráži, volné listy v obálce, 37s., dobrý stav

soubor kreseb z z období autora působení v rakouské armádě během První světové války, kresby jsou datovány do let 1915-1918, motivem jsou portréty vojáků, výjevy z vojenského života, lazaretu, blázince, krajiny, měst, (např. Volodymyr-Volynskyi), většina kreseb signována a datována, jednotlivé kresby jsou vždy v horní části přilepeny na černý papír, velmi dobrý stav

1908, His majesty`s stationery office

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená, ošoupaná - místy rozpáraná - na hřbetu vybledlá

1978, Olympia

1923, Miloslav Nebeský

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno - velmi lehce zkosen hřbet