ilustrované vydání, il. Jos. Scheiwl, ryl J.F. Patočka, vyd. I.L. Kober, Praha, 1872, pův. clpl. vazba se zlacením, 42s., odřená horní a spodní část hřbetu, odřená a místy zašpiněná vazba, zachovalý stav
3x sign. suchá jehla V. Sychra, vyd. Členové Klubu zaměstnanců Léčebného fondu v.z, Praha, 1940, ruční papír Orbis, ex.: 150/150, pevná kart. vazba, 43s., dobrý stav
suchá jehla, iniciála a úprava K. Svolinský, vyd. Jaroslav Plicka, Praha, 1948, ex.: 18/90, podpisy autorů v tiráži, volné listy v obálce, 37s., dobrý stav