Položky aukce autora: Johann Günther Friedrich Cannabich 1777 - 1859

22 kolorovaných mědirytin, torzo knihy, pouze mapy (některé složeny), vyd. kolem r. 1830, kožený hřbet se zlacenou ražbou,

24 x 42

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

ilustrované vydání, il. Jos. Scheiwl, ryl J.F. Patočka, vyd. I.L. Kober, Praha, 1872, pův. clpl. vazba se zlacením, 42s., odřená horní a spodní část hřbetu, odřená a místy zašpiněná vazba, zachovalý stav

3x sign. suchá jehla V. Sychra, vyd. Členové Klubu zaměstnanců Léčebného fondu v.z, Praha, 1940, ruční papír Orbis, ex.: 150/150, pevná kart. vazba, 43s., dobrý stav

suchá jehla, iniciála a úprava K. Svolinský, vyd. Jaroslav Plicka, Praha, 1948, ex.: 18/90, podpisy autorů v tiráži, volné listy v obálce, 37s., dobrý stav

1993, Egem

Stav: dobrý, stránky zažloutlé

2001, Host

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, stránky na okrajích lehce zažloutlé

1967, SNDK

Stav: dobrý, vazba mírně opotřebená, stránky na okrajích lehce zažloutlé, mírná pachová stopa