Položky aukce autora: Miroslav Červinka 1932 - 2005

podpis na titl. straně, verše z let 1973 - 1979, strojopis, 44s., dobrý stav

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

24 x 42

4x bar. litografie J. Krejčí, typo. úprava Vlad. Viener, překlad V. Nezval a M. Macek, vydala Nadace Lyry Pragensis, 74. sv. edice Polyhymnia, Praha 1993, ex:. 65/200, na papíře van Galeder simili japon, 44 s., brož., výborný stav

il. V. Preissig, vyd. Literární kroužek, Chicago, r. 1911, druhé doplněné vydání, orig. clpl. převazba se zlacenou ražbou na předních deskách a hřbetu, knihařství Josef Řehořek, 112s., dobrý stav

vyd. I. L. Kober, Praha, 1862, Spisy výtečných českých básníků novověkých část třetí, Spisy Karla Hynka Máchy díl první, polokožená vazba, 297s., odřená vazba, dobrý stav

1974, Octopus Books

Stav: dobrý, obálka značně potrhaná a vybledlá

2002, Adam

2006, Albatros