Položky aukce autora: Jana Dašková

5x sign. linoryt J. Dašková, r. 1999, ex.: 1/2, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

8x litografie, vše sign. K. Oberthor, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vyd. Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, ex.: 18/75, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, výborný stav

2x sign. suchá jehla J. J. Králík, vyd. M. Mikuš, 1993, druhý svazek edice Střelec, ex.: 35/98, obálka je vyzdobena suchou jehlou, volně šité listy v obálce, dobrý stav

2x ilustrace J. Štyrský, vydal Melantrich, Praha 1932, pův. sešit, výborný stav

2001, Ivo Železný

1994, IRIS RR

2005, Fragment

Stav: velmi dobrý, odřené rohy a okraje