Položky aukce autora: Gelasius Dobner 1719 - 1790

iniciály, viněty, ozdobné linky z typografických ozdůbek, vlysy, 4 mědirytinové přílohy: s. 30 epitaf Václava Hájka z Libočan na jeho náhrobku (značeno Ignatius Saltzer), s. 42 heraldické znaky I, II, s. 107 postava Markomana a Kváda, mince a gombíky (značeno Saltzer Fratres Sculp: et excud: Pragae), vyd. tisk Žofie Kirchner, faktor František Karel Unger, Praha, 1761, pevná, celokožená vazba se štítkem na hřbetu, červená ořízka, německý text, 192s., vlastnické razítko na titl. straně, lehce opotřebená horní část hřbetu, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

faksimile dopisu a básně, vyd. Pražská imaginace, (1987), ve spolupráci s O. Hemerou, nákl. 50 ks., volné listy v obálce, dobrý stav

il. V. Preissig, vyd. Literární kroužek, Chicago, r. 1911, druhé doplněné vydání, orig. clpl. převazba se zlacenou ražbou na předních deskách a hřbetu, knihařství Josef Řehořek, 112s., dobrý stav

ilustrované vydání, il. Jos. Scheiwl, ryl J.F. Patočka, vyd. I.L. Kober, Praha, 1872, pův. clpl. vazba se zlacením, 42s., odřená horní a spodní část hřbetu, odřená a místy zašpiněná vazba, zachovalý stav

2006, NLN

2009, Masarykův ústav - Archiv Akademie věd

2000, BB art

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé