Položky aukce autora: Alena Hájková

soubor fotografií Karla Gotta z koncertů a společenkých akcí, na několika fotografiích značeno razítkem Alena Hájková, Karel Gott-Klub, Klub Karla Gotta na zadní straně, více formátů, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

dobový strojopis, červenec 1976, přípis: Honzovi k Vánocům 77, máma., sešit, 82s., dobrý stav

strojopis, Edice Expedice, sv. 251, r. 1987, rok přepisu 1988, clpl. pevná vazba, 163s., velmi dobrý stav

sign. mezzotinta ve frontispisu M. Moucha, vyd. SČB, Praha, 2019, ex. 79/120, papír Modigliani bianco, pův. brož s ob., 29s., velmi dobrý stav

2015, Slovart

Nakladatelské družstvo Máj

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená

1976, Odeon