Položky aukce autora: Petr Helbich 1929 - *

vlepena orig. sign. fotografie P. Helbich, vyd. Greisen, Praha, 2008, ex.: 46/100, pův. clpl. vazba s obálkou, 119s., obálka lehce opotřebena, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

5x sign. suchá jehla O. Čechová, vyd. Karel Žižkovský, Praha, 1973, ex. 51/60 s podpisem autorky v tiráži, grafiky vytiskli Pavel a Milan Dřímalovi, volné listy v pův. ob., prostor grafik i básní zažloutlý od vložených listů, 18s., velmi dobrý stav

faksimile dopisu a básně, vyd. Pražská imaginace, (1987), ve spolupráci s O. Hemerou, nákl. 50 ks., volné listy v obálce, dobrý stav

4x bar. litografie J. Krejčí, typo. úprava Vlad. Viener, překlad V. Nezval a M. Macek, vydala Nadace Lyry Pragensis, 74. sv. edice Polyhymnia, Praha 1993, ex:. 65/200, na papíře van Galeder simili japon, 44 s., brož., výborný stav

2003, Agape

2014, Yuriy Titovets

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce ušpiněná obálka

1957, Československý spisovatel