5x sign. suchá jehla O. Čechová, vyd. Karel Žižkovský, Praha, 1973, ex. 51/60 s podpisem autorky v tiráži, grafiky vytiskli Pavel a Milan Dřímalovi, volné listy v pův. ob., prostor grafik i básní zažloutlý od vložených listů, 18s., velmi dobrý stav
ilustrace a typografická úpraha Z. Dvořáková, atelier K. Svolinského, Vysoká škola uměleckoprůmyslová, Praha, 1968, podpis autorky v tiráži, volné listy v obálce, dobrý stav
pův. litografie R. Kremlička, značeno v kameni, sborník pro moderní umění, svazek II., jaro, 1921, rediguje K. Čapek, vyd. edice Aventinum, Praha, clpl. převazba, 79s., dobrý stav