Položky aukce autora: M. Kafková

čb. ilustrace a bar. přílohy, vyd. Jaroslav Bursík, Praha, kolem r. 1905, pův. clpl. vazba, 740+834, vazba opotřebena, popraskané a natržené hřbety, několik chybějících stran doplněno vloženými listy z pozdějšího vydání, dobře zachováno

24 x 42

24 x 42

24 x 42

vyd. Alois Hynek, Praha, (1910), il. Věnceslav Černý, překl. G. N. Mayerhoffer, jednotná orig. převazba, plátěný hřbet se zlatou ražbou, pět svazků, v každém svazku vlastnické razítko, dobrý stav

vyd. Alois Hynek, Praha, (1904), il. Věnceslav Černý, překl. G. N. Mayerhoffer, pův. nakl. clpl. vazba, restaurováno, nová předsádka, na vazbě místy neodborný zásah zelenou barvou, 519+518+475+498+690s., velmi dobrý stav

nekompletní, vyd. Komenium, Praha 1949, vše značeno v tisku Josef Čapek, obálka opotřebena, dobrý stav

1956, Československý spisovatel

Stav: dobrý - opotřebeno - místy ušpiněno

2014, Togga

Stav: výborný

2000, Ikar

Stav: Výborný, malinko odřené rohy