vyd. Alois Hynek, Praha, (1910), il. Věnceslav Černý, překl. G. N. Mayerhoffer, jednotná orig. převazba, plátěný hřbet se zlatou ražbou, pět svazků, v každém svazku vlastnické razítko, dobrý stav
vyd. Alois Hynek, Praha, (1904), il. Věnceslav Černý, překl. G. N. Mayerhoffer, pův. nakl. clpl. vazba, restaurováno, nová předsádka, na vazbě místy neodborný zásah zelenou barvou, 519+518+475+498+690s., velmi dobrý stav
nekompletní, vyd. Komenium, Praha 1949, vše značeno v tisku Josef Čapek, obálka opotřebena, dobrý stav