Položky aukce autora: Rudolf Kremlička 1886 - 1932

pův. litografie R. Kremlička, značeno v kameni, sborník pro moderní umění, svazek II., jaro, 1921, rediguje K. Čapek, vyd. edice Aventinum, Praha, clpl. převazba, 79s., dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

ilustrované vydání, il. Jos. Scheiwl, ryl J.F. Patočka, vyd. I.L. Kober, Praha, 1872, pův. clpl. vazba se zlacením, 42s., odřená horní a spodní část hřbetu, odřená a místy zašpiněná vazba, zachovalý stav

průvodce města Pozzuoli, přilehlých ostrovů Ischia, Procida, Nisida, Capri, území, vil a měst, která jsou kolem pobřeží jedné i druhé strany Neapole, tzv. Cratero, s popisem města Gaeta, 39 mědirytin, některé rozkládací, vyd. D. A. Parrino, Napoli, 1709, dobová kart. vazba, 257s., lehce opotřebeno, dobrý stav

vyd. Pražská imaginace, svazek 319, 2. vydání, 5.12.1994, nákl. 40 výtisků, sešit, 11s., dobrý stav

1944, Orbis

Stav: Dobrý, trochu rozlepená obálka, odřená, na hřbetu natržená

2010, Domino

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, vazba odřená

1845,

Stav: dobrý, vazba ušpiněná a opotřebená, listy ušpiněné