4x bar. litografie J. Krejčí, typo. úprava Vlad. Viener, překlad V. Nezval a M. Macek, vydala Nadace Lyry Pragensis, 74. sv. edice Polyhymnia, Praha 1993, ex:. 65/200, na papíře van Galeder simili japon, 44 s., brož., výborný stav
pův. litografie R. Kremlička, značeno v kameni, sborník pro moderní umění, svazek II., jaro, 1921, rediguje K. Čapek, vyd. edice Aventinum, Praha, clpl. převazba, 79s., dobrý stav
podpis autora, vyd. Mladá fronta, Praha, 1966, pův. clpl. vazba s obálkou, 330s., opotřebená obálka, dobrý stav