Položky aukce autora: Karel Lense

kniha otázek a odpovědí pro základní výchovu v pivovarské živnosti, vl. nákladem J. Jelen, Mělník, 1942, podpisy dvou průmyslníků z První plzeňské rafinerie na smrkovou smolu Čížek & Schmaus, 156 obrázků: čb. foto, kresby, tech. nákresy, množství dobových reklam, poloplátěná vazba, 379s., velmi dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

ilustrace a typografická úpraha Z. Dvořáková, atelier K. Svolinského, Vysoká škola uměleckoprůmyslová, Praha, 1968, podpis autorky v tiráži, volné listy v obálce, dobrý stav

il. V. Preissig, vyd. Literární kroužek, Chicago, r. 1911, druhé doplněné vydání, orig. clpl. převazba se zlacenou ražbou na předních deskách a hřbetu, knihařství Josef Řehořek, 112s., dobrý stav

vyd. Pražská imaginace, svazek 319, 2. vydání, 5.12.1994, nákl. 40 výtisků, sešit, 11s., dobrý stav

1970, Svoboda

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, mírně poškozen přebal

1946, Václav Petr

Stav: dobrý, opotřebeno, obálka zažloutlá, rozlepená vazba

1963, Mladá fronta

Stav: dobrý, obálka lehce opotřebená