Položky aukce autora: Karel Hynek Mácha 1810 - 1836

vyd. I. L. Kober, Praha, 1862, Spisy výtečných českých básníků novověkých část třetí, Spisy Karla Hynka Máchy díl první, polokožená vazba, 297s., odřená vazba, dobrý stav

Máj
1000,- aukce

ilustrované vydání, il. Jos. Scheiwl, ryl J.F. Patočka, vyd. I.L. Kober, Praha, 1872, pův. clpl. vazba se zlacením, 42s., odřená horní a spodní část hřbetu, odřená a místy zašpiněná vazba, zachovalý stav

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

24 x 42

vyd. Ludvík Bradáč, Praha, 1919, 2. svazek Grolierovy knihovny, pevná polokožená vazba 180s., dobrý stav

podpis F. Gellner, věnováno S. K. Neumannovi, r. 1903. edice Spolku literátů mladé generace Syrinx, brož, 59s., zcela rozpadlá brož

vlastnický podpis S. Neumanna na titl straně, vyd. Bordas, 1947, brož, 96s., volný šitý blok, chybí obálka, místy potrháno

1987, Aurora Kunstverlag

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky lehce zažloutlé, poškozen přebal

1996, Kalligram

1991, Odeon

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce zažloutlá