Položky aukce autora: Karel Mašek 1867 - 1922

podpis a věnování K. Mašek, věnováno Ignátu Herrmannovi, vyd. F. Topič, Praha, 1909, pův. brož, 97s., velmi dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

8x litografie, vše sign. K. Oberthor, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vyd. Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, ex.: 18/75, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, výborný stav

dřevoryt J. Hodek ve frontispisu, vyd. J. Hladký, ex.: 67/80, volně šité listy v obálce, dobrý stav

22 kolorovaných mědirytin, torzo knihy, pouze mapy (některé složeny), vyd. kolem r. 1830, kožený hřbet se zlacenou ražbou,

1997, Mladá fronta

Stav: výborný, velmi mírné opotřebení

2010, Levné knihy

Stav: velmi dobrý - lehce opotřebeno

1926, Státní nakladatelství