8x litografie, vše sign. K. Oberthor, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vyd. Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, ex.: 18/75, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, výborný stav
dřevoryt J. Hodek ve frontispisu, vyd. J. Hladký, ex.: 67/80, volně šité listy v obálce, dobrý stav
22 kolorovaných mědirytin, torzo knihy, pouze mapy (některé složeny), vyd. kolem r. 1830, kožený hřbet se zlacenou ražbou,