Položky aukce autora: Alfons Mucha 1860 - 1939

návrh obálky, titul, iniciály, viněty, dekorativní rámce textu a stránkové dekorace doplnění o barevné medailonky A. Mucha, podpis obou autorů v tiráži, vyd. J. Otto, Praha, 1929, ex.: 151/300, pův. clpl. vazba, pův. ob. chybí, 103s., lehce zašpiněna přední vazba, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

4x bar. litografie J. Krejčí, typo. úprava Vlad. Viener, překlad V. Nezval a M. Macek, vydala Nadace Lyry Pragensis, 74. sv. edice Polyhymnia, Praha 1993, ex:. 65/200, na papíře van Galeder simili japon, 44 s., brož., výborný stav

obálka a vstupní kresba Toyen, uspořádali a přeložili Arno Kraus a Jaroslav Podroužek, spolu s Toyen podepsáni v tiráži, vyd. Rudolf Kmoch, Praha, 1941, edice Klub 777 bibliofilů, ex.: 220/777, volné listy v obálce, 62s., obálka opotřebena, potrháno při okrajích hřbetu, dobrý stav

12x sign. graf. list, autoři: Hana Čápová, Josef Dudek, Daniela Havlíčková, Bedřich Housa, James Janíček, Aleš Krejča, Zdeňka Krejčová, Jaroslava Pešicová, Jiří Sozanský, Ctirad Stehlík, Pavel Sukdolák, Karel Vodák, listy opatřeny slepotiskovým razítkem Lyry Pragensis, vyd. Nadace Lyry Pragensis, Praha, 1992, ex.: 62/200, volně vložené listy v sametovém přebalu, titulní list mírně zašpiněn, graf. listy v dobré stavu

2013, Jalna

Stav: velmi dobrý, lehce opotřebená

1995, Oblastní galerie

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno

1900, J. Otto

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, razítka a vpisky