Položky aukce autora: Karel Oberthor 1921 - 1996

8x litografie, vše sign. K. Oberthor, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vyd. Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, ex.: 18/75, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, výborný stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

podpis a věnování autora, r. 1922, vyd. J. Otto, Praha, 1922, il. A. Scheiner, pův. brož, 78s., opotřebený stav, místy opraveno pap. lepenkou, dobře zachováno

podpis s věnováním autora, vyd. J.E. Novák, Praha, 1930, první svazek edice Lomikel, pův. brož, 46s., obálka lehce zašpiněná, jinak dobrý stav

8x pův. litografie L. Jiřincová, podpis obou autorů (za obsahem), vyd. Spolek českých bibliofilů v nakl. Československý spisovatel, Praha, 1953, ex.: 571/1000, volné listy v obálce, 95s., velmi dobrý stav

1991, Melantrich

1985, Svoboda

Stav: Velmi dobrý, lehce opotřebená

2011, Slovart