Položky aukce autora: Josef Palivec 1886 - 1975

Síta
1000,- aukce

ručně psané poznámky (autorství neurčeno), 116x volný list, strojopis, dobrý stav

lept, akvatinta, mezzotinta

13,6 x 8,5

Stav: dobrý

sign. PD Jan Černoš, autorský tisk

24 x 42

litografie

15 x 9,5

Stav: dobrý

sign. PD Kadrnožka 86, č. 42/200

ilustrace na titulu Kamil Lhoták, k prvému výročí smrti básníka vyd. Marie Vodičková, Olomouc, 1968, na ručním lisu ve 100 exemplářích vytiskl Alois Chvála v březnu 1968, složky volně vložené do obálky, 39s., obálka lehce vyspravena páskou, dobrý stav

sing. lept ve frontispisu, vyd. jako soukromý tisk pro kruh přátel a sběratelů v počtu subskribentů (I-C), kromě deseti výtisků, jež jsou neprodejné (1-10), Praha, 1929, ex. 6, na papíře chamois Fabriano, pův. vazba, ruční papír, pův. bož,  108s., místy jen trochu ušpiněné listy, lehce potrháno kolem hřbetu, jinak dobrý stav

13x kolorovaná il. Emil Rabenstin, jednou sign., vydáno soukromým tiskem Stanislava Neumanna, 1930, jako 12. svazek sbírky Knížky pro potěšení, ex.: XLI, pův. brož, opotřebená obálka, dobrý stav

1981, Odeon

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená a vybledlá na hřbetu

1947, Státní nakladatelství krásné literatury a umění

Stav: dobrý, obálka potrhaná a ošoupaná

1959, Krajské vlastivědné museum v Chebu

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, potrhaný přebal