Položky aukce autora: Domenico Antonio Parrino 1642 - 1716

průvodce města Pozzuoli, přilehlých ostrovů Ischia, Procida, Nisida, Capri, území, vil a měst, která jsou kolem pobřeží jedné i druhé strany Neapole, tzv. Cratero, s popisem města Gaeta, 39 mědirytin, některé rozkládací, vyd. D. A. Parrino, Napoli, 1709, dobová kart. vazba, 257s., lehce opotřebeno, dobrý stav

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

24 x 42

podpis autora, r. 1947, vyd. Melantrich, Praha, 1933, pův. brož s obálkou, 182s., dobrý stav

vyd. Alois Hynek, Praha, (1904), il. Věnceslav Černý, překl. G. N. Mayerhoffer, pův. nakl. clpl. vazba, restaurováno, nová předsádka, na vazbě místy neodborný zásah zelenou barvou, 519+518+475+498+690s., velmi dobrý stav

knihy: Ohnivý drak, Veliké dni, Mohutný sen, 3x podpis R. Medek, Cestami odboje I., A. Zeman, 1926, Kronika Československé legie ve Francii I. J. Boháč, 1938, Povstalci, K. Fibich, 5sv., Legionářská Trilogie, A. Zeman, 3sv., Vojáci císařství, Vojáci revoluce, R. Vlasák (nekompletní horší stav), Plukovník Švec, J. Kudela, 1932, Osvobozená legenda II., F. Zuman, 1922, Terezínští katané, E. Lauseger, Cestou našeho odboje, J. Červinka, 1920,Kronika 2. československého pěšího pluku Jiřího z Poděbrad 1916-1920, 1926, Z bojů za svobodu, J. Veselý, 1923, Československé revoluční hnutí na Rusi, 1919, Legie cti, S Francií za svobodu světa, E. Ulrych, Osudné rozhodování, F. Zuman, 1927, Mé vzpomínky v války, G. Habrman, 1928, Rozprávky z Ruska, Tajovský, 1920, Návrat československých legií kolem světa do vlasti, aj., některé knihy jsou v horším stavu, většina velmi pěkně zachována

1995, H & H

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky lehce zažloutlé

1940, Fr. Kodym

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, mírně ušpiněné desky

1981, Sportverlag

Stav: dobrý, obálka ošoupaná a odřená, vazba prohnutá a opotřebená