Položky aukce autora: Jean Picart le Doux 1902 - 1982

podpis a věnování autora na titl. straně, obrazová monografie, vyd. Edité par Editions Cercle D'Art, Paris, 1964, pův. clpl. vazba, 79s., vazba lehce natržena cca 2 cm při hřbetu, vlastnické razítko, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

vyd. Alois Hynek, Praha, (1907), il. Věnceslav Černý, překl. J. L. Turnovský, krásná pův. clpl. nakl. vazba, 553+532+519s., u prvního svazku odborně restaurovaný hřbet, místy oděrky na vazbě, velmi dobrý stav

soubor fotografií Karla Gotta z koncertů a společenkých akcí, na několika fotografiích značeno razítkem Alena Hájková, Karel Gott-Klub, Klub Karla Gotta na zadní straně, více formátů, dobrý stav

5x kolorovaná erotická ilustrace O. Mrkvička, podpis výtvaníka, tato knížka vyšla v srpnu 1930 jako 14. a  15. svazek sbírky Knížky pro potěšení, vyd jako soukromý tisk Stanislav Neumann, ex.: II.A/10, majitel Stanislav Neumann, pův. brož, 90s., dobrý stav

1937, Jos.R.Vilímek

Stav: Dobrý, obálka roztržena, opotřebena

1951, Svoboda

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ohlý hřbet

1944, Wilhelm Limpert-Verlag

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ošoupán přebal