Položky aukce autora: Zdeněk Princ 1934 - 2019

raritní, vzácně se objevující jedno z prvních vydání pexesa v Československu, autoři: Zdeněk Princ a František Sodoma, vyd. Pressfoto, Praha, 1965-1966, výborný, sběratelský stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

8x litografie, vše sign. K. Oberthor, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vyd. Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, ex.: 18/75, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, výborný stav

6x lept v přílohách J. Konůpek, úprava J. Žlebek, tisk Fr. Obzina, 2. sv. knihovny 200, 14. sv. ed. Knihy Země, vydal Arno Sáńka, Brno 1924, pův. brož, 64s., úřední výtisk, ex.: 169/200, vybledlý hřbet, dobrý stav

sign. lept a komb. technika J. Slovák, obálka L. Jarcovják, text: P. Kolmačka, P. Borkovec, M. S. Stöhr, P. Petr, prosinec 1992, volné listy s reliéfní ražbou v pův. obálce, dobrý stav

1947, J. Šnajdra

Stav: dobrý, vazba zašlá, listy uvolněné

1999, Petrov

Stav: dobrý, opotřebeno, vybledlý hřbet přebalu

2005, Jiří Vaněk

Stav: Velmi dobrý, malinko skrčený okraj přebalu