Položky aukce autora: René Řebec 1969 - *

10x sign. barevná serigrafie R. Řebec, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2012, ex. 7/100, Edice Biblos, sv. 54, volné listy v obálce, výborný stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

podpis autora na titl. straně, r. 1973, 120 volných listů, strojopis, perforováno na levé straně, dobrý stav

dobový strojopis, nedatováno, clpl. vazba, 353s., dobrý stav

podpis a věnování, r. 1973, strojopis, brož, 54s., dobrý stav

1894, F. Šimáček

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé

1999, Baronet - Knižní klub

Družina literární a umělecká

Stav: dobrý, vazby zašlé