Položky aukce autora: Pavel Řezníček 1942 - 2018

podpis a věnování na titl. straně, r. 1985, strojopis, texty z let 1984-1985, brož, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

3x dvoubarevná litografie A. Born, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1999, podpisy tvůrců v tiráži, podpis a věnování na titl. straně, ex.: 7/600, pův. brož, dobrý stav

dřevoryty V. Mašek, nákl. E. Jánské, Praha, 1930, patnáctý svazek edice Stožár, (slepotickové razítko v tiráži), výtisk č. 100, vytiskla Státní tiskárna v Praze podle osnovy Karla Dyrynka, svázal A. Tvrdý, pův. kožená vazba, 85s., místy flíčky na stránkách, velmi dobrý stav

návrh na vazbu H. Dostálová, vyd. A. Novák, Praha, 1921, typo. M. Kaláb, ex.: 16/ 160, zdobená celokožená vazba s ražbou a zlacením na hřbetu a předních deskách, 32s., drobná oděrka u titl. nápisu, krásný stav,

1993,

1924, Rudolf Kuthan

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ušpiněné

2009, Nakladatelství Vltavín

Stav: nová, nerozbalená