3x dvoubarevná litografie A. Born, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1999, podpisy tvůrců v tiráži, podpis a věnování na titl. straně, ex.: 7/600, pův. brož, dobrý stav
dřevoryty V. Mašek, nákl. E. Jánské, Praha, 1930, patnáctý svazek edice Stožár, (slepotickové razítko v tiráži), výtisk č. 100, vytiskla Státní tiskárna v Praze podle osnovy Karla Dyrynka, svázal A. Tvrdý, pův. kožená vazba, 85s., místy flíčky na stránkách, velmi dobrý stav
návrh na vazbu H. Dostálová, vyd. A. Novák, Praha, 1921, typo. M. Kaláb, ex.: 16/ 160, zdobená celokožená vazba s ražbou a zlacením na hřbetu a předních deskách, 32s., drobná oděrka u titl. nápisu, krásný stav,