Položky aukce autora: Karel Šiktanc 1928 - 1921

podpis autora na titl. straně, r. vzniku opisu 1974, strojopis, clpl. vazba s raženým titulem na předních deskách, 145s., dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

12x sign. graf. list, autoři: Hana Čápová, Josef Dudek, Daniela Havlíčková, Bedřich Housa, James Janíček, Aleš Krejča, Zdeňka Krejčová, Jaroslava Pešicová, Jiří Sozanský, Ctirad Stehlík, Pavel Sukdolák, Karel Vodák, listy opatřeny slepotiskovým razítkem Lyry Pragensis, vyd. Nadace Lyry Pragensis, Praha, 1992, ex.: 62/200, volně vložené listy v sametovém přebalu, titulní list mírně zašpiněn, graf. listy v dobré stavu

sign. lept ve frontispisu J. Mahelka, vyd. Kruh bibliofilů na Moravě, 1953, ex.: 47/100, volné šité archy v bálce, 29s., dobrý stav

6x litografie V. Gergel'ová (na obálce, 3x celosrt., 2x v textu), vyd. Mladé léta, Bratislava, 1961, volné listy v obálce, dobrý stav

2013, Paseka

Stav: dobrý, běžné opotřebení

1964, Lidová demokracie

Stav: dobrý, obálka odřená, na zadní straně zažloutlá, místy natržená, vazba na okrajích vybledlá a odřená

2000, Eminent