8x litografie, vše sign. K. Oberthor, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vyd. Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, ex.: 18/75, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, výborný stav
podpis a věnování K. Mašek, věnováno Ignátu Herrmannovi, vyd. F. Topič, Praha, 1909, pův. brož, 97s., velmi dobrý stav
8x pův. litografie L. Jiřincová, podpis obou autorů (za obsahem), vyd. Spolek českých bibliofilů v nakl. Československý spisovatel, Praha, 1953, ex.: 571/1000, volné listy v obálce, 95s., velmi dobrý stav