Položky aukce autora: Jan Skácel 1922 - 1989

strojopis, clpl. pevná vazba, bez nakl. údajů, nestr., dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

8x litografie, vše sign. K. Oberthor, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vyd. Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, ex.: 18/75, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, výborný stav

podpis a věnování K. Mašek, věnováno Ignátu Herrmannovi, vyd. F. Topič, Praha, 1909, pův. brož, 97s., velmi dobrý stav

8x pův. litografie L. Jiřincová, podpis obou autorů (za obsahem), vyd. Spolek českých bibliofilů v nakl. Československý spisovatel, Praha, 1953, ex.: 571/1000, volné listy v obálce, 95s., velmi dobrý stav

1997, Dauphin

2007, Naše vojsko

Stav: Dobrý, vazba opotřebená, odřené rohy, stránky opotřebené mírně

1998, Volvox Globator

Stav: dobrý, obálka ošoupaná