Položky aukce autora: Jan Slovák 1957 - *

sign. lept a komb. technika J. Slovák, obálka L. Jarcovják, text: P. Kolmačka, P. Borkovec, M. S. Stöhr, P. Petr, prosinec 1992, volné listy s reliéfní ražbou v pův. obálce, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

il. V. Preissig, vyd. Literární kroužek, Chicago, r. 1911, druhé doplněné vydání, orig. clpl. převazba se zlacenou ražbou na předních deskách a hřbetu, knihařství Josef Řehořek, 112s., dobrý stav

6x lept v přílohách J. Konůpek, úprava J. Žlebek, tisk Fr. Obzina, 2. sv. knihovny 200, 14. sv. ed. Knihy Země, vydal Arno Sáńka, Brno 1924, pův. brož, 64s., úřední výtisk, ex.: 169/200, vybledlý hřbet, dobrý stav

6x litografie V. Gergel'ová (na obálce, 3x celosrt., 2x v textu), vyd. Mladé léta, Bratislava, 1961, volné listy v obálce, dobrý stav

1996, SLOVO

2012, Albatros

Stav: výborný

1994, Národní technické muzeum

Stav: dobrý, vazba ošoupaná a odřená