Položky aukce autora: Fráňa Šrámek 1877 - 1952

podpis autora, vyd. Fr. Borový, Praha, 1929, ex. 51/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 261s., lehce opotřebeno, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

vzpomínková publikace k výročí nedožitých 50. narozenin V. Boudníka, ve frotispisu reprodukce grafického listu, sest. J. Hampl, V. Merhaut a L. Michálek, Praha, 1974, 200 výtisků (tento nečíslovaný), brož, velmi dobrý stav

podpis autora na titl. straně, r. 1978, strojopis, 39s., dobrý stav

typo. K. Teige, 37. svazek edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1928, 2. vydání, vytiskli Kryl a Scotti, 64 s., brož., lehce zašpiněná obálka, lehce poškozený hřbet pří horníčásti, natržen ve spodní části, vepsán text bez souvislosti na patitulu, věpsán text: Vánoce 1928, dobrý stav

1980, Odeon

1999, Brána

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, drobně zašpiněno

2007, Vltavín