Položky aukce autora: Karel Svolinský 1896 - 1986

litografie

15 x 9,5

Stav: dobrý

sign. PD Kadrnožka 86, č. 42/200

mezzotinta

10,6 x 17,8

Stav: dobrý

sign. PD Jan Černoš 2021, autorský tisk

litografie

15 x 9,5

Stav: dobrý

1999, Pražská scéna

1981, Odeon