8x litografie, vše sign. K. Oberthor, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vyd. Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, ex.: 18/75, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, výborný stav
podpis a věnování autora, r. 1922, vyd. J. Otto, Praha, 1922, il. A. Scheiner, pův. brož, 78s., opotřebený stav, místy opraveno pap. lepenkou, dobře zachováno
suchá jehla, iniciála a úprava K. Svolinský, vyd. Jaroslav Plicka, Praha, 1948, ex.: 18/90, podpisy autorů v tiráži, volné listy v obálce, 37s., dobrý stav