Položky aukce autora: Ludvík Vaculík 1926 - 2015

60 volných listů, strojopis, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

vyd. Alois Hynek, Praha, (1904), il. Věnceslav Černý, překl. G. N. Mayerhoffer, pův. nakl. clpl. vazba, restaurováno, nová předsádka, na vazbě místy neodborný zásah zelenou barvou, 519+518+475+498+690s., velmi dobrý stav

13x kolorovaná il. Emil Rabenstin, jednou sign., vydáno soukromým tiskem Stanislava Neumanna, 1930, jako 12. svazek sbírky Knížky pro potěšení, ex.: XLI, pův. brož, opotřebená obálka, dobrý stav

soubor válečných pohlednic s motivy pomníků, hrobů a hřbitovů, volné pohlednice, dobrý stav

1922, Fr. A. Urbánek a synové

Stav: velmi dobrý - lehce opotřebeno

1991, Odeon

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce zažloutlá

2012, Nakladatelství AMU

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky lehce zažloutlé