Položky aukce autora: Jitka Walterová 1947 - *

3x sign. lept J. Walterová, vyd. Supraphon, Praha, 1971, 12. svazek edice Polyhymnia, 40. svazekl edice Lyra Pragensis, ex.: 186/200, ruční papír z Velkých Losin, volné listy v obálce, 37s., výborný stav

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

24 x 42

podpis a věnování K. Mašek, věnováno Ignátu Herrmannovi, vyd. F. Topič, Praha, 1909, pův. brož, 97s., velmi dobrý stav

dřevoryty V. Mašek, nákl. E. Jánské, Praha, 1930, patnáctý svazek edice Stožár, (slepotickové razítko v tiráži), výtisk č. 100, vytiskla Státní tiskárna v Praze podle osnovy Karla Dyrynka, svázal A. Tvrdý, pův. kožená vazba, 85s., místy flíčky na stránkách, velmi dobrý stav

6x lept v přílohách J. Konůpek, úprava J. Žlebek, tisk Fr. Obzina, 2. sv. knihovny 200, 14. sv. ed. Knihy Země, vydal Arno Sáńka, Brno 1924, pův. brož, 64s., úřední výtisk, ex.: 169/200, vybledlý hřbet, dobrý stav

1918, Melantrich

Stav: dobrý - opotřebeno - značně otrhané, ušpiněné

Společnost Josefa Škvoreckého

1998, TORST

Stav: velmi dobrý, hřbet mírně zkosený