8x sign. lept K. Šafář, vyd. Sběratelé exlibris, Pardubice, 1997, ex. 15/120 (grafiky tiskl Zd. Šíma), volné listy v obálce, výborný stav
průvodce města Pozzuoli, přilehlých ostrovů Ischia, Procida, Nisida, Capri, území, vil a měst, která jsou kolem pobřeží jedné i druhé strany Neapole, tzv. Cratero, s popisem města Gaeta, 39 mědirytin, některé rozkládací, vyd. D. A. Parrino, Napoli, 1709, dobová kart. vazba, 257s., lehce opotřebeno, dobrý stav
3x dvoubarevná litografie A. Born, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1999, podpisy tvůrců v tiráži, podpis a věnování na titl. straně, ex.: 7/600, pův. brož, dobrý stav