Položky aukce autora: Antonín Zápotocký 1884 - 1957

věnování s podpisem A. Zápotocký na titl. straně, vyd. SNKLHU, Praha, 1954, pův. celokožená vazba s reliéfem, 343s., výborný stav

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

8x sign. lept K. Šafář, vyd. Sběratelé exlibris, Pardubice, 1997, ex. 15/120 (grafiky tiskl Zd. Šíma), volné listy v obálce, výborný stav

průvodce města Pozzuoli, přilehlých ostrovů Ischia, Procida, Nisida, Capri, území, vil a měst, která jsou kolem pobřeží jedné i druhé strany Neapole, tzv. Cratero, s popisem města Gaeta, 39 mědirytin, některé rozkládací, vyd. D. A. Parrino, Napoli, 1709, dobová kart. vazba, 257s., lehce opotřebeno, dobrý stav

3x dvoubarevná litografie A. Born, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1999, podpisy tvůrců v tiráži, podpis a věnování na titl. straně, ex.: 7/600, pův. brož, dobrý stav

1976, Ústav lidového umění ve Strážnici

1973, Dausien

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozený přebal

1936, Gustav Voleský