Položky aukce autora: Jindřich Zeithamml 1949 - *

sign. dřevořez ve frontispisu J. Zeithamml, vyd. SČB, Praha, 2017, ex. 258/300, pův. brož s ob., 37s., velmi dobrý stav

24 x 42

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

48 povídek Jiřího Grossmanna a Miroslava Šimka, vázáno v plastových deskách, dobrý stav

dobový strojopis, červenec 1976, přípis: Honzovi k Vánocům 77, máma., sešit, 82s., dobrý stav

školní index grafika Břetislava Hanuše z Akademie výtvarných umění v Praze, r. 1948, podepsán B. Hanuš, rektor Otakar Španiel a profesor Vladimír Pukl, dobrý stav

1985, Svaz českých výtvarných umělců

Stav: dobrý - opotřebeno - místy lehce ušpiněno

2010, Advent-Orion

1991, Zvon

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená