Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Česká kuchyně: Souhrn laciných, chutných a snadno připravitelných pokrmů v návodu pro každou hospodyni

Autor: Anděla Růženská

raritní vydání, vyd. Fr. Neubert, Slané, 1877, pevná vazba, 229s., chybí hřbet, uvolněná vazba, zachovalý stav

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

vyd. Alois Hynek, Praha, (1904), il. Věnceslav Černý, překl. G. N. Mayerhoffer, pův. nakl. clpl. vazba, restaurováno, nová předsádka, na vazbě místy neodborný zásah zelenou barvou, 519+518+475+498+690s., velmi dobrý stav

 5x perokresba V. Diviš, vyd. Stanislav Neumann, 1929, ex. 2C/300, celkem 360 výtisků, z francouzské poesie XV až XVIII století, pův. brož, ruční papír, 63s., potrhaná průsvitná obálka, dobrý stav

portrétní fotografie československého legionáře a generála V. V. Klecandy, volná fotografie, dobrý stav

1962, Státní nakladatelství krásné literatury a umění

Stav: dobrý - ušmudlaná, natržený přebal

1999, Studio JC

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno

1982, Okresní muzeum Českého ráje v Turnově

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé