Vyvolávací cena: 2500,- Více zde aukce

Guillaume Apollinaire: Fantasie

Autor: Jan Konůpek 1883 - 1950

6x lept v přílohách J. Konůpek, úprava J. Žlebek, tisk Fr. Obzina, 2. sv. knihovny 200, 14. sv. ed. Knihy Země, vydal Arno Sáńka, Brno 1924, pův. brož, 64s., úřední výtisk, ex.: 169/200, vybledlý hřbet, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

2x sign. suchá jehla J. J. Králík, vyd. M. Mikuš, 1993, druhý svazek edice Střelec, ex.: 35/98, obálka je vyzdobena suchou jehlou, volně šité listy v obálce, dobrý stav

podpis s věnováním autora, vyd. J.E. Novák, Praha, 1930, první svazek edice Lomikel, pův. brož, 46s., obálka lehce zašpiněná, jinak dobrý stav

7x sign. litografie H. Konstantinová, vyd. Aulos, Praha, 1993, ex.: 32/170, pův. pevná vazba, v kart. schránce, 77s., výborný stav

1999, JOB Publishing

Stav: dobrý - vazba ošoupaná

2011, Endeavour

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce odřená obálka v horním rohu - lehce ušpiněná ořízka

2015, Budeč

Stav: Velmi dobrý, odřené rohy