Autor: Helena Konstantinová 1946 - *
7x sign. litografie H. Konstantinová, vyd. Aulos, Praha, 1993, ex.: 32/170, pův. pevná vazba, v kart. schránce, 77s., výborný stav
vyd. Pražská imaginace, svazek 319, 2. vydání, 5.12.1994, nákl. 40 výtisků, sešit, 11s., dobrý stav
8x litografie, vše sign. K. Oberthor, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vyd. Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, ex.: 18/75, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, výborný stav