Autor: Karel May 1842 - 1912
vyd. Alois Hynek, Praha, (1907), il. Věnceslav Černý, překl. J. L. Turnovský, krásná pův. clpl. nakl. vazba, 553+532+519s., u prvního svazku odborně restaurovaný hřbet, místy oděrky na vazbě, velmi dobrý stav
Autor: Karel May 1842 - 1912
6x sign. litotgafie L. J. Kašpar, podpis a věnování autora, vyd. Exlib Risten, Frederikshavn, 1970, autor dánského textu Klaus Rödel, ex.: 90/100, pův. sešit, velmi dobrý stav
4x bar. litografie J. Krejčí, typo. úprava Vlad. Viener, překlad V. Nezval a M. Macek, vydala Nadace Lyry Pragensis, 74. sv. edice Polyhymnia, Praha 1993, ex:. 65/200, na papíře van Galeder simili japon, 44 s., brož., výborný stav
dřevoryt J. Hodek ve frontispisu, vyd. J. Hladký, ex.: 67/80, volně šité listy v obálce, dobrý stav