Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

O. Žižka: Starosvětské vyprávění o bosorce Mare

Autor: Karel Svolinský 1896 - 1986

suchá jehla, iniciála a úprava K. Svolinský, vyd. Jaroslav Plicka, Praha, 1948, ex.: 18/90, podpisy autorů v tiráži, volné listy v obálce, 37s., dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

vyd. Pražská imaginace, svazek 282, 1. vydání, 16.9.1993, nákl. 40 výtisků, sešit, 15s., dobrý stav

3x dvoubarevná litografie A. Born, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1999, podpisy tvůrců v tiráži, podpis a věnování na titl. straně, ex.: 7/600, pův. brož, dobrý stav

sign. lept ve frontispisu J. Mahelka, vyd. Kruh bibliofilů na Moravě, 1953, ex.: 47/100, volné šité archy v bálce, 29s., dobrý stav

1972, Odeon

1934, Orbis

Stav: dobrý - opotřebeno - místy ušpiněno a odřeno - odlepen knižní blok

1970, Erschienen im Ernst Battenberg Verlag

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba ošoupaná a ušpiněná