Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Postyla křestianského, katolického Wyvčowánj

Autor: Leonard Goffiné 1648 - 1719

R. P. Goffine, Ord. Praemonstratensis Postyla křestianského, katolického Wyvčowánj, aneb krátký Wýklad wssech nedělnjch, a swátečnjch Episstol, a Ewangelijch, spolu s wytaženým z nich Navčenjm Wjry, a Mrawůw, kdežto wssecko, co prawému Křestianu wěděti, a činiti k Spasenj potřebné gest, se wygádřuge, gakož y take(!) wětssý Djl Ceremonyjch, a Swatobyčegůw, gichžto Cýrkew katolická při Posluhowánj welebných Swátostj vžjwá, se wyložený nacházý. Nynj poneyprw, co se wj, z německé Ržeči na česko přeložený od Kněze Jana Chmela. W Praze v Jana Michala Samma, 1786, pozdější clpl. převazba, 937s.,

24 x 42

24 x 42

24 x 42

12x sign. graf. list, autoři: Hana Čápová, Josef Dudek, Daniela Havlíčková, Bedřich Housa, James Janíček, Aleš Krejča, Zdeňka Krejčová, Jaroslava Pešicová, Jiří Sozanský, Ctirad Stehlík, Pavel Sukdolák, Karel Vodák, listy opatřeny slepotiskovým razítkem Lyry Pragensis, vyd. Nadace Lyry Pragensis, Praha, 1992, ex.: 62/200, volně vložené listy v sametovém přebalu, titulní list mírně zašpiněn, graf. listy v dobré stavu

3x sign. suchá jehla V. Sychra, vyd. Členové Klubu zaměstnanců Léčebného fondu v.z, Praha, 1940, ruční papír Orbis, ex.: 150/150, pevná kart. vazba, 43s., dobrý stav

6x litografie V. Gergel'ová (na obálce, 3x celosrt., 2x v textu), vyd. Mladé léta, Bratislava, 1961, volné listy v obálce, dobrý stav

1939, Biblická společnost britická a zahraniční

Stav: dobrý - vazba ošoupaná, vybledlá - místy ušpiněná - na hřbetu natržená

1980, Olympia

1996, Golde Shore