Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

The fascination

Autor: Bohumil Hrabal 1914 - 1997

vyd. Pražská imaginace, svazek 319, 2. vydání, 5.12.1994, nákl. 40 výtisků, sešit, 11s., dobrý stav

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

il. V. Preissig, vyd. Literární kroužek, Chicago, r. 1911, druhé doplněné vydání, orig. clpl. převazba se zlacenou ražbou na předních deskách a hřbetu, knihařství Josef Řehořek, 112s., dobrý stav

2x sign. suchá jehla J. J. Králík, vyd. M. Mikuš, 1993, druhý svazek edice Střelec, ex.: 35/98, obálka je vyzdobena suchou jehlou, volně šité listy v obálce, dobrý stav

dřevoryt J. Hodek ve frontispisu, vyd. J. Hladký, ex.: 67/80, volně šité listy v obálce, dobrý stav

1935, A: Drégr

Stav: velmi dobrý, vazba mírně ušpiněná

1990, Vydavatelství a nakladatelství Novinář

2017, Albatros

Stav: dobrý - opotřebeno - místy odřeno a ušpiněno