Vyvolávací cena: 8000,- Více zde aukce

Třemi díly světa

Autor: Karel May 1842 - 1912

vyd. Alois Hynek, Praha, (1904), il. Věnceslav Černý, překl. G. N. Mayerhoffer, pův. nakl. clpl. vazba, restaurováno, nová předsádka, na vazbě místy neodborný zásah zelenou barvou, 519+518+475+498+690s., velmi dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

podpis autora, leden, 1988, Paříž, pův. brož, 23s., lehce rozlepeno, dobrý stav

podpis a věnování na titulní straně, vyd. Výtvarné Nakladatelství Tvar, Bratislava, první vydání, 1952, pův. pevná vazba, obálka chybí, 135s., dobrý stav

10x sign. barevná serigrafie R. Řebec, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk v nakl. KGB (Kniha, Grafika, Bibliofilie), 2012, ex. 7/100, Edice Biblos, sv. 54, volné listy v obálce, výborný stav

2017, Městská část Brno-Jundrov

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení

1997, Volvox Globator

2000, KMa