2x sign. suchá jehla J. J. Králík, vyd. M. Mikuš, 1993, druhý svazek edice Střelec, ex.: 35/98, obálka je vyzdobena suchou jehlou, volně šité listy v obálce, dobrý stav
3x dvoubarevná litografie A. Born, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1999, podpisy tvůrců v tiráži, podpis a věnování na titl. straně, ex.: 7/600, pův. brož, dobrý stav
3x sign. suchá jehla V. Sychra, vyd. Členové Klubu zaměstnanců Léčebného fondu v.z, Praha, 1940, ruční papír Orbis, ex.: 150/150, pevná kart. vazba, 43s., dobrý stav