Cena: 150,-
Objednat košík

26. Münz-auktion - Auktionshaus H. D. Rauch

23. - 25. juni 1980

Evid. číslo: 246678-61568

Auktionshaus H. D. Rauch Ges. m. b. H. 26. Münz-auktion 23. - 25. juni 1980 im Hotel Hilton Wien III, am Stadtpark

Nakladatel: H. D. Rauch

Místo: Wien

Rok: 1980

Vazba: celoplátěná

Stav: nepříliš dobrý, opotřebeno, ušpiněná obálka, kompletně odlepený knižní blok

Kniha je skladem na prodejně

mezzotinta

11,7 x 8,7

Stav: dobrý

sign. DU Tomáš Hřivnáč 2020, č. 27/30

suchá jehla, ruleta

21 x 18

Stav: dobrý

sign. PD K. Musil 2017, autorský tisk

litografie

10 x 13,7

Stav: dobrý

sign. PD Kadrnožka, č. 143/200

pamětní zápis o fundaci poutního mariánského obrazu, darovaného nevěřícími z okolí filiálnímu kostelu v Zabrušanech pro procesí na Svatou Horu, r. 1755, německý text, volný dvoulist, dobrý stav

strojopis, Edice Expedice, sv. 251, r. 1987, rok přepisu 1988, clpl. pevná vazba, 163s., velmi dobrý stav

orig. kresba C. Bouda, podpis, r. 1963 vyd. SNDK, Praha, 1956, pův. clpl. vazba s obálkou, 99s., dobrý stav

2005, Galerie výtvarného umění

Fr. Hrdina

1976, Melantrich

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal