Cena: 50,-
Objednat košík

Jiří Anderle - katalog k aukci

Evid. číslo: 256272-71140

Nakladatel: Aukční síň Vltavín

Rok: 2017

Stran: 24

Vazba: sešit

Kniha je skladem na prodejně

litografie

15 x 9,5

Stav: dobrý

sign. PD Kadrnožka 86, č. 42/200

lept, akvatinta, mezzotinta

13,6 x 8,5

Stav: dobrý

sign. PD Jan Černoš, autorský tisk

linoryt

21 x 13,5

Stav: dobrý

sign. DU M. Houra 84

1927,

Stav: nepříliš dobrý - první svazek kompletně rozlepen - přední strana oddělena od vazby - vazby potrhané, odřené a ušpiněné

2009, Mladá fronta

Stav: Výborný

1997, Mladá fronta

Stav: výborný, velmi mírné opotřebení