Položky aukce autora: Josef Čapek 1887 - 1945

vydal po dorozumění s Dr. Ot. Štorchem-Marienem v 300 výtiscích na japanu Jordanově v prosinci 1923 Bohuslav Reynek v Petrkově u Něm. Brodu a vytiskli knihtiskaři Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 58s., lehce rozlepeno, dobrý stav

lineoryty vyzdobil a vazbu navrhl J. Čapek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ed. Symposion, sv. 22., přel. J. Zaorálek, pův. clpl. vazba, 122s., velmi dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

autorem podepsané tři svazky, vyd. SVU Mánes, r. 1928, edice Zlatoroh, pův. vazba, 1007s., dobrý stav

100 reprodukovaných akvarelů, vyd.B. Kočí, Praha, pův. brož, clpl. desky, lehce potrháno při okrajích hřbetu, dobrý stav

13 barevných dřevorytů J. Váchal, třináctý list je signován Josefem Váchalem; všechny grafické listy jsou značené ve štočku, tisk F.J. Müller, vydal ELK, Praha 1943, volné listy v polopl. deskách, ed. Ráj knihomilů, ruční papír, desky lehce prohnuté, jinak velmi dobrý stav

1986, Vyšehrad

Stav: dobrý, obálka opotřebená

1967, Československý spisovatel

Stav: dobrý - opotřebeno - místy odřeno a ušpiněno - obálka lehce otrhaná

2006, Aparát Ústredného výboru Komunistickej strany Slovenska 1948-1989

Stav: dobrý, běžně očtená