99 reprodukcí velikosti pohlednice, ukázky děl umělců - legionářů čsl. legií za 1.sv. války, reprodukce děl nalepené na kartonu autoři:V. Preissig, F. Kupka, Gutfreund, Dálný, K. Cipra, H. Němeček, O. Nejedlý, V. Beneš, B. Harna, A. Longen, vyd. Památník odboje, Praha, 1923, kart. strany s obrázky 26, 27, 28, 29, a 38, 39, 40, 41, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 85, nic nechybí, drobná trhlina na obálce, dobrý stav
první a druhý díl v jednom svazku, vyd. I. L. Kober, Praha, 1880, clpl. nakl. vazba s ornamentální ražbou a zlacením, A. Lachník, Dílna knihařská, Olomouc, 315+361s., velmi pěkný stav
sign. lept J. Konůpek, č. 41, přl. Emil Walter, vyd. L. Bradáč, Praha, 1919, pevná vazba, 67s., vazba opoteřbena, otlučené rohy, dobrý stav