11x sign. litografie Jiří Mádlo, vyd. Nástup, Pelhřimov, 1967, ex.: 190/200, volné listy v obálce, chybí litografie č. 11 a 13, obálka více opotřebena, jinak dobrý stav
obálka, titulní list a tři ilustrace v textu V. Špála, vyd. V. Vortel, Praha, 1922, na zadní straně obálky razítko autora knihy: M. J. Mareš, pův. brož, 81s., restaurována, nový slepý hřbet, několik listů ivolněno, dobrý stav
1x reliéfní tisk a 1x tisk protektorátního znaku, nejspíše se jedná o součást dekretu udělující Čestný štít protektorátu Čechy a Morava s orlicí sv. Václava, v horní části přichyceno papírovou páskou k podkladu, dobrý stav