edition Africa in Pictures, Pegas Studio, Nairobi, volné fotopohlednice, dobrý stav
11x sign. litografie Jiří Mádlo, vyd. Nástup, Pelhřimov, 1967, ex.: 190/200, volné listy v obálce, chybí litografie č. 11 a 13, obálka více opotřebena, jinak dobrý stav
sign. dřevoryt J. Konůpek, vyd.Družstevní práce, České Budějovice, 1945, přkl. Karel Šafář, ex.: 18/250, volné archy v obálce, výborný stav