Položky aukce autora: Neznámý autor

1x reliéfní tisk a 1x tisk protektorátního znaku, nejspíše se jedná o součást dekretu udělující Čestný štít protektorátu Čechy a Morava s orlicí sv. Václava, v horní části přichyceno papírovou páskou k podkladu, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

il. Toyen, vyd. Dědictví Komenského, Praha, 1938, překlad Vítězslav Nezval, pevná poloplátěná vazba, 52s., lehce prohnuté desky, dobrý stav

33 ocelorytin, vyd. Ferdinand Lange, Darmstadt, 1871, pův. clpl. vazba, 288s., jeden svazek, lehce povolená vazba, místy flíčky na stránkách, vazba opotřebena, dobrý stav

12 sign. litografií F. Ketzek, předmluva S.M. Braito, Praha 1944, volné listy v org. karton. deskách, karton zašpiněn, jinak dobrý stav

2008, Ikar

Stav: Velmi dobrý, téměř žádné poškození

1948, Fr. Borový

Stav: dobrý, některé listy uvolněny

Nakladatel Josef Vilímek

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé a ušpiněné, vazba značně ohlá, ušpiněn hřbet