Položky aukce autora: Neznámý autor

nabídkový katalog firmy S. Bartoš pro jarní a letní sezónu 1929, 8 stran s vyobrazením klobouků, vyd. V Neubert a synové, dobrý stav

reklamní publikace lodní společnosti White Star Line:Great Luxury Liners: 16volných listů s fotografiemi interiérů luxusních lodí společnosti, Aquitania 1938 Winter cruise to South America: cestovní průvodce obsahující itinerář cesty, trasu, množství čb. fotografií lodi a interiérů, velká rozkládací mapa lodi se schématickým vyobrazením palub, The new Mauretania: publikace s množstvím vyobrazení interiérů lodí, puiblikace Maretania přeložena, zašpěněné obálky, dobrý stav

portrétní fotografie československého legionáře a generála V. V. Klecandy, volná fotografie, dobrý stav

soubor legionářských fotografií: 6. československý střelecký pluk - Hanácký a jeho působení na ruské Sibiře, jeho anabaze a cesta z Vladivostoku přes Čínu, Singapur, Suez, Terst až do Prahy, na stroji psaný seznam fotografií s čísly a názvy, poděkování člena pluku na volném listě, signováno, vše v kart. krabičce, velmi dobrý stav

pamětní zápis o fundaci poutního mariánského obrazu, darovaného nevěřícími z okolí filiálnímu kostelu v Zabrušanech pro procesí na Svatou Horu, r. 1755, německý text, volný dvoulist, dobrý stav

recept na užívání neudané léčivé vody a masti neudaného složení, německý text, volný list, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

6x sign. litotgafie L. J. Kašpar, podpis a věnování autora, vyd. Exlib Risten, Frederikshavn, 1970, autor dánského textu Klaus Rödel, ex.: 90/100, pův. sešit, velmi dobrý stav

3x sign. litografie J. Šorfová, vytištěno 55 výtisků na maršovském ručním papíru v dílnách Výtvarné školy v Praze, 1955, podpis autorky v tiráži, volné listy v obálce, dobrý stav

obálka a vstupní kresba Toyen, uspořádali a přeložili Arno Kraus a Jaroslav Podroužek, spolu s Toyen podepsáni v tiráži, vyd. Rudolf Kmoch, Praha, 1941, edice Klub 777 bibliofilů, ex.: 220/777, volné listy v obálce, 62s., obálka opotřebena, potrháno při okrajích hřbetu, dobrý stav

1940, Jednota spořitelen v Praze

Stav: nepříliš dobrý - vazba ošoupaná, odřená, ušpiněná - uvnitř částečně rozlepeno a ušpiněno

1994, ALBERT

Stav: dobrý

1926, Dědictví Havlíčkovo

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba ošoupaná, ušpiněná a lehce prohnutá